שירות לאומי | אלוטף, אסף הרופא | ילדים מהממים, עבודה קשה וסזיפית (יותר ממה שציפיתי) אך מספקת מאוד מאוד והביא לי אושר וסיפוק מטורף. לצערי, צוות מאוד לא תומך ולא מעריך, בעיקר כשקשה.

חוות דעת על שירות לאומי-אזרחי באלוטף, אסף הרופא

ילדים מהממים, עבודה קשה וסזיפית (יותר ממה שציפיתי) אך מספקת מאוד מאוד והביא לי אושר וסיפוק מטורף. לצערי, צוות מאוד לא תומך ולא מעריך, בעיקר כשקשה.

1 מצאו מידע זה מועיל

הנאה מהתפקיד 4
מתאים לחילוני/ת 5

מאפייני התפקיד

תיאור קצר של התפקיד עבודה עם תכניות אישיות לכל ילד (1 על 1) בתדרוך צמוד עם מנתחת התנהגות. רוב הצוות הן בנות שירות ומתייחסים אלינו מאוד לא טוב. אך הילדים מאוד מתוקים

תיאור שגרת היומיום יש מפגשים וארוחות, ובין לבין הבת שירות נכנסת לחדר לבד עם ילד לעבודה על תכניות אישיות. התכנית יכולה להיות כל דבר לפי רמות התפקוד שלו, כמו לדוגמא ג'סטות (דיבור עם הידיים) או משחק סימבולי. העבודה בחדר עם התכניות מאוד מסודרת ויש תדרוך צמוד עם המנתחת התנהגות. העבודה בגן היא לפי שיטת הaba, מאוד מסודר ואין הרבה מקום לגיוון, אך יש מקום ליצירתיות. אחרי הצלחות מחזקים את הילד עם צעצוע שהוא אוהב.

מאפיינים מיוחדים לתפקיד חינוך מיוחד

באיזו מידה קיים בתפקיד מאמץ פיזי: 4 [1 קל מאוד, 5 קשה מאוד]

השירות בעיקר בסביבת ילדים

לא התקיימו אורייתות או שיעורים

אפשר ללמוד לקראת המבחן הפסיכומטרי.

לא נשארים שבתות במקום השירות.

שעות העבודה מ-07:30 עד-15:30 האוכלוסיה מהממת ושיטת הaba של אלו"ט מעניינת מאוד, אך הצוות מאוד נוקשה ולא פתוח ולא מכיל, עד כדי פיטורים..

חוויות אישיות

תקופת ההכשרה לתפקיד

חוויה חיובית או מאתגרתהייתי מאוד טובה עם הילדים והם מאוד אהבו אותי (אחד אפילו התחיל לפתח אובססיה לא בריאה, שזה קורה הרבה עם הילדים הללו), ותפקדתי טוב בגן. בכל זאת אני אוהבת לדבר קצת יותר מידי ונפתחתי לגבי קשיים נפשיים בעבר של דיכאון וחרדה ואמרו לי שהמקום לא מתאים לי ופיטרו אותי מהגן (בת שירות!!) ויותר מזה, פתחו עלי שם רע לאלוט כך שלא הצלחתי להתקבל לגני אלוט נוספים. זה היה מאוד מזעזע וטילטל אותי עוד יותר... לא דרך טובה להתמודד עם מישהי שחוותה דיכאונות קשים בעברה.

היה טוב אם הייתי יודע/ת מראש על מקום השירות ש...

איך מגיעים לתפקיד?פונים לרכזת או מתאמת של בת עמי

פעילויות נוספות בזמן השירות

טיפ לדרך...

הערות

האם מצאת מידע זה מועיל?

הוסיפי תגובה לחוות הדעת

* שם / כינוי:

* אימייל:

* כותרת:

הודעה:


שלחי לכותבת חוות הדעת בלבד

תגובות

מחפש
סגרי

צרי קשר