שירות לאומי | גרעין הר חומה | מדהים ומעצים!

חוות דעת על שירות לאומי-אזרחי בגרעין הר חומה

מדהים ומעצים!

0 מצאו מידע זה מועיל

הנאה מהתפקיד 5
מתאים לבת דתית 5

מאפייני התפקיד

תיאור קצר של התפקיד גרעין רכזות נוער בהר חומה הוא גרעין חדש שהתפקיד בו הוא להוות דוגמה לבני נוער בטווח גילאים שונים, ליצור קשר אישי עם חבר'ה ייחד עם הווי כיף וקבוצות נוער בריאות ומסייעות בכל הנדרש לנערים.

תיאור שגרת היומיום השבוע בנוי מלוז עמוס כאשר כל יום יש משו אחר. היום מתחיל סביבות 16:00 (אחרי התקן בוקר) ובנוי מערב מדרשה פעם בשבבוע, ערב גרעין, ערב פעיליות לנוער וערב שמיועד לקשר אישי עם הנוער. זה גם מאוד תלוי בתקופות , יש זמנים מאוד עמוסים (קיץ, טקסי יום הזיכרון וכו) ויש זמנים יותר רגועים.

מאפיינים מיוחדים לתפקיד חינוך בלתי-פורמאלי

באיזו מידה קיים בתפקיד מאמץ פיזי: 4 [1 קל מאוד, 5 קשה מאוד]

השירות בעיקר בסביבת 0

התקיימו אורייתות או שיעורים באופן קבוע

אי-אפשר ללמוד לקראת המבחן הפסיכומטרי.

נשארים שבתות במקום השירות. בערך פעם בחודש \חודש וחצי , תלוי בתפקיד ובך.

שעות העבודה מ-16:00 עד-21:00 משתנה ממש מיום ליום, יש ימים עד 18:00 ויש ימים שיותר...

חוויות אישיות

תקופת ההכשרה לתפקידהליווי בגרעין הר חומה הוא מדהים!! בגלל שזה חלק ממערך בעצם יש לך עזרה משאר רכזי הנוער, יש השתלמויות והמון ליווי ועזרה גם בדברים הקטנים ויש לך גם אפשרות ללמוד משאר הרכזים ולרכוש הרבה ניסיון בעבודה עם נוער, הרמת פרוייקטים ועוד!

חוויה חיובית או מאתגרתחוויה חיובית שהייתה לי הייתה כשהצלחתי לעזור לנערה ממשפחת מצוקה להיכנס למסגרת לימודית אחרי שחצי שנה כבר לא הייתה באף מסגרת ורק העיפו אותה מכל המסגרות וברורך ה' הצלחתי לעזור לה להיכנס למסגרת שטובה לה(:

היה טוב אם הייתי יודע/ת מראש על מקום השירות ש...

איך מגיעים לתפקיד?

פעילויות נוספות בזמן השירותכן, בבקרים הייתי בת שירות בבית ספר בהר חומה. זה תרם לי לתפקיד כי זכיתי להכיר את המשפחות של הנוער איתם עבדתי ולהיות יותר מחוברת לקהילה!

טיפ לדרך...תאימי בעצמך ותהיי בטוחה שאת הולכת לקראת משו גדול!! הגרעין שלנו הוא גרעין חדש ולכן יש המון מקום ליוזמה ולהקים דברים מחדש. אז תזכרי תמיד שאת עושה משהו נדיר- עוד 10 שנים כשיהיה גרעין בהר חומה, תוכלי להגיד שאת חלק מזה!!

הערות

האם מצאת מידע זה מועיל?

הוסיפי תגובה לחוות הדעת

* שם / כינוי:

* אימייל:

* כותרת:

הודעה:


שלחי לכותבת חוות הדעת בלבד

תגובות

מחפש
סגרי

צרי קשר