שירות לאומי | בית הילדים נווה הראה אשקלון | תחושת סיפוק אדירה

חוות דעת על שירות לאומי-אזרחי בבית הילדים נווה הראה אשקלון

תחושת סיפוק אדירה

20 מצאו מידע זה מועיל

הנאה מהתפקיד 5
מתאים לבת דתית 5

מאפייני התפקיד

תיאור קצר של התפקיד שימשתי בתור בת שירות בפנימיה. זה אומר להיות אחות גדולה/ אמא של 12 ילדים במשפחתון. את עובדת בצמוד לעו"ס וזוג נשוי שהם "ההורים" של הילדים.

תיאור שגרת היומיום מגיעים באחת בצהרים למטבח של הפנימיה לקחת כביסה וארוחת צהרים לילדים. משם ממשיכים למשפחתון, חלק מהילדים מגיעים באחת וחלק בשלוש. יושבים לאכול איתם ארוחת צהרים, עוזרים להם בשיעורי בית, דואגים שהם יכנסו (את הקטנים בעיקר) למקלחות, אח"כ משחקים איתם ובעצם מתנהלים כמו בית רגיל לכל דבר. בערב הבת שירות יושבת עם כל ילד לפני השינה, זה מעין זמן איכות ממש כיפי, ומקריאה להם סיפורים ומדברת איתם על החיים ועל היום שהיה.

מאפיינים מיוחדים לתפקיד

באיזו מידה קיים בתפקיד מאמץ פיזי: 0 [1 קל מאוד, 5 קשה מאוד]

השירות בעיקר בסביבת 0

לא התקיימו אורייתות או שיעורים

אי-אפשר ללמוד לקראת המבחן הפסיכומטרי.

שעות העבודה מ-אנא בחרי עד-אנא בחרי מ- 13:00 עד 23:00 אבל עם גמישות רבה

חוויות אישיות

תקופת ההכשרה לתפקיד

חוויה חיובית או מאתגרתחוייה חיובית: שילד אומר לך- "את כמו אחותי הגדולה", "אני מת עלייך" וכו'. כשרואים שמצליחים לעשות שינוי הכי קטן שיש התנהגות של ילד זה שווה הכל. חוויה מאתגרת: מריבות קשות בין ילדים. ילד שברח מהפנימיה. ילד שהזמין משטרה והתלונן על האב בית. לשבת שעות עם ילד על ש"ב ולהסביר לו מליון פעם מה המורה רצתה והוא עדיין לא מבין או לא מקשיב.

היה טוב אם הייתי יודע/ת מראש על מקום השירות ש...מאוד חשוב לשים לב ולדעת עם איזה זוג את תעבדי. כדאי לשמוע מבת השירות של שנה שעברה שעבדה איתם, למרות שזה בכלל לא מחייב כי לפעמים מישהי תסתדר עם זוג מסוים ומישהי לא. אז לקחת את זה בעירבון מוגבל.

איך מגיעים לתפקיד?

פעילויות נוספות בזמן השירותתורנויות של קופת חולים לילדים שחולים או צריכים תרופות יומיומיות כמו ריטלין.

טיפ לדרך...ממש ממש חשוב להסתדר עם הזוג כי עובדים איתם כל הזמן. כדאי מאוד לתאם ציפיות בתחילת השנה ולהכניס לראש שלהם ושלך שאתם צוות של 3 אנשים וצריכים לגבות אחד את השני. היו אצלינו בנות שעזבו בגלל שכל הזמן רבו עם הזוג, והיו בנות שרק פרחו ופרחו בגלל שהזוג היה מקסים ונתן להם גב ומקום.

הערותבהצלחה! אשמח לעזור בכל דבר.. תרמתי ומיציתי את יכולותי

האם מצאת מידע זה מועיל?

הוסיפי תגובה לחוות הדעת

* שם / כינוי:

* אימייל:

* כותרת:

הודעה:


שלחי לכותבת חוות הדעת בלבד

תגובות

מחפש
סגרי

צרי קשר