מדרשה | מגדל עז | מקום מדהים!

חוות דעת על המדרשה מגדל עז

מקום מדהים!

יעל מ0 למדה בשנת 2011 והמליצה ב-06/08/2011:

יעל חושבת שהמדרשה מתאימה לך אם את מחפשת מקום להתגדל ולשקוע בתורה, לקבל כלים משמעותיים ללימוד, להיות חלק מחבורה לומדת שמבוססת על שיח תורני-ערכי רחב, מחוייבת הלכתית.

ואינה מתאימה לך אם את לא מחוייבת הלכתית; מחפשת שנת חוויות רוחניות בלתי פוסקות- למרות שגם הן קיימות במדרשה, אופי בית המדרש ממוקד יותר סביב לימוד מעמיק ורציני; מחפשת הרבה שיעורי אמונה.

10 מצאו מידע זה מועיל

הנאה מהמדרשה 5
שביעות רצון מהאווירה 5

למדתי במדרשה בשנת 2011 למשך אחרי השירות

לאחר השירות: . עשיתי את המדרשה אחרי שנתיים שירות

פרטים כלליים

סוג התכנית: תכנית מלאה

נשארים שבתות במקום השירות. כל שבת שניה

מקום המגורים: חדר במדרשה

אי-אפשר ללמוד לפסיכומטרי

מאפייני המדרשה

בכלל לא במידה מעטה במידה רבה
לימוד תורה הוא העיקר
לימוד גמרא
התנדבות
הכנה לצבא
פעילות חברתית
חוגים נוספים
משפחות מאמצות ביישוב

אווירה ומשמעת

בכלל לא במידה מעטה במידה רבה
נדרשת משמעת עצמית
חובת השתתפות בשיעורים
חובת השתתפות בפעילות התנדבותית

חוויות אישיות

חוויות מיוחדותכל השנה היתה חוויה מיוחדת... ובנוסף- משמר (לימוד לאורך כל הלילה), חגים בבית המדרש (יום כיפור, חנוכה, פורים, שבועות), שבתות, ערבי ניגונים, ימי עיון בנושאים רלוונטיים ובוערים, סיומי מסכתות, ועוד ועוד... ההווי היומיומי של בית המדרש הוא חוויה עוצמתית בפני עצמ

פעילויות נוספות בזמן הלימודיםפסיכומטרי בתחילת שנה- אפשרי אך לא מומלץ, החוויה המשמעותית ביותר של בית המדרש היא השקיעה אל תוך עולם התורה- שקיעה שלא מתאפשרת אם אין את הזמן והפניות להקדיש לה.

היה טוב אם הייתי יודעת מראש על המדרשה ש......

עצות למתלבטתלהגיע לבדוק, לשבת בבית המדרש ולהרגיש את אווירת הלימוד... מי שיש לה משמעת עצמית תוכל להפיק הרבה יותר מהשנה הזו, שממוקדת בהרבה בחירות ואחריות אישית בבניית המערכת ובניצול הזמן ללימוד.

האם מיצית את יכולותיך?ב"ה

האם הלימוד במדרשה השפיע עליך? כיצד?המדרשה נותנת כלים משמעותיים ללימוד ולבירור עצמי, יוצרת חבורת לומדות שמתגבשות סביב שיח ערכי-תורני ברמה גבוהה מאוד, ומעודדת התקדמות וצמיחה אישית יחד עם לימוד רציני

הערותמקום מדהים! בית המדרש אינו חד שנתי, ומורכב גם מבנות שנה ב', ג', ד' וכו'. בית המדרש מיועד גם לבנות לפני שירות וגם לבנות לאחר שירות (לומדים בקבוצות נפרדות בסדרי בוקר, השיעורים אחה"צ פתוחים לכולן)

האם מצאת מידע זה מועיל?

הוסיפי תגובה לחוות הדעת

* שם / כינוי:

* אימייל:

* כותרת:

הודעה:


שלחי לכותבת חוות הדעת בלבד

תגובות

מחפש
סגרי

צרי קשר