מדרשה | שירת חברון | זכיתי להיפגש עם דמויות שעיצבו ומעצבות את מהלך חיי עד היום

חוות דעת על המדרשה שירת חברון

זכיתי להיפגש עם דמויות שעיצבו ומעצבות את מהלך חיי עד היום

הדרה מראש העין למדה בשנת 2009 והמליצה ב-08/08/2011:

הדרה חושבת שהמדרשה מתאימה לך אם את בשנה שלי היינו מחזור מגוון מאוד: אני אחרי שירות צבאי, חציין היו קומונריות, השאר סוגים אחרים של ש"ל, ובת שהגיעה מיד לאחר השמינית. כך שמבחינת סגנונות של בנות היה די מגוון. בנות איכותיות, טובות עם רצון להתמלא בתורה ויר"ש- פשוט בואו... :)

ואינה מתאימה לך אם את מחפשת שחברותייך למדרשה יהיו בדיוק כמוך

2 מצאו מידע זה מועיל

הנאה מהמדרשה 5
שביעות רצון מהאווירה 5

למדתי במדרשה בשנת 2009 למשך אחרי השירות

לאחר השירות: . התחלתי לימודים

פרטים כלליים

סוג התכנית: תכנית מלאה

נשארים שבתות במקום השירות. בערך פעם בחודש. לפעמים קצת פחות. וזה תלוי בבנות.

מקום המגורים: חדר במדרשה

אפשר ללמוד לפסיכומטרי

מאפייני המדרשה

בכלל לא במידה מעטה במידה רבה
לימוד תורה הוא העיקר
לימוד גמרא
התנדבות
הכנה לצבא
פעילות חברתית
חוגים נוספים
משפחות מאמצות ביישוב

אווירה ומשמעת

בכלל לא במידה מעטה במידה רבה
נדרשת משמעת עצמית
חובת השתתפות בשיעורים
חובת השתתפות בפעילות התנדבותית

חוויות אישיות

חוויות מיוחדותמאוד נקשרתי לקריית ארבע ולחברון, אני אוהבת מאוד את המערה. כל פעם שאני חוזרת זה מרגש אותי מחדש. בכלל אזור הר חברון הוא מדהים בעיניי! צברתי מלא חוויות בשנה הזו! אבל יותר מכל הרווחתי חברות נפש וזכיתי להיפגש עם דמויות שעיצבו ומעצבות את מהלך חיי עד היום ובראשן הרבנית נעמה אתרוג, ראש המדרשה, שאני מעריכה ומעריצה אותה מאד!!!

פעילויות נוספות בזמן הלימודיםבשנה הזו מאוד נקשרים למשפחות, מתערבבים בקהילה, בייביסיטרים וניקיונות, כיד הדמיון ;)

היה טוב אם הייתי יודעת מראש על המדרשה ש...לא ידעתי הרבה לפני שבאתי. זה המקום הראשון והאחרון שבדקתי. פשוט באתי לבדוק והתאהבתי, הרגשתי חיבור נפשי למקום הזה שקשה לי להסביר. פשוט תבואו לבדוק ותבינו על מה אני מדברת... אין משהו שחשוב לדעת :) אולי חוץ מזה שקריית ארבע זה בכלל לא מקום מפחיד... להסביר להו

עצות למתלבטתאל תפספסי את השנה הזו. לעצור הכול לשנה אחת בשביל להתבונן פנימה וללמוד על הכוחות שטמונים בך, דרך הרבה חיבור לאבות ולאימהות, ולמלא מצברים לקראת השנים הבאות! מתלבטת? מה אכפת לך לבוא לבדוק?!

האם מיצית את יכולותיך?ברור שתמיד ניתן לקחת יותר. ב"ה שהמדרשה היא מקום שתמיד מחכה לך בזרועות פתוחות- כך שאני תמיד דואגת לבוא ולהתמלא מחדש :)

האם הלימוד במדרשה השפיע עליך? כיצד?ב"ה זכיתי ללמוד במדרשה מדהימה! השנה הזו עיצבה את חיי, הרגשתי שהיא בונה אותי מהיסוד, מוסיפה לי קומת חיים של תורה ועבודת ה' באמיתיות. בשנה הזו נפגשתי עם דמויות שמלוות אותי להמשך חיי. ב""שירת חברון"" זכיתי לקבל המון ולקחת איתי מטען שלם של כוחות ותעצומות נפש

הערותאם חשוב לכן לצאת לחיים עם כוחות, לבנות את הבית שלכן בקדושה, להתמלא באמונה גדולה ויראת שמיים- אל תפספסו את השנה הזו! אתן חייבות אותה לעצמכן!! הרבה נפשות שלא מבינות הרבה אולי יגידו לכן- "לא חבל לבזבז שנה?!" אבל בינינו- הרי על התואר אתן לא תוותרו, ולעבוד תוכלו גם בשנים הבאות.

האם מצאת מידע זה מועיל?

הוסיפי תגובה לחוות הדעת

* שם / כינוי:

* אימייל:

* כותרת:

הודעה:


שלחי לכותבת חוות הדעת בלבד

תגובות

מחפש
סגרי

צרי קשר